Recenze Lucznik

• Dlouholetá tradice značky
  • Kvalitní šicí stroj.
  • Jednoduchá obsluha stroje
  • Přehledný popis obsluhy
  • Pro mně špatný přístup k pačce která zvedá patku,když se nahrne látka pod stroj je k ni špatný přístup protože je v prostoru kde je látka.

Se strojem jsem prozatím spokojená mám ho jen krátce ale i tak si myslím že s ním budu i nadále spokojená,tento stroj bych doporučila všem začátečníkům ale i pokročilým

Přidáno: 30. července 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• Opravdu programově nadupaný stroj, možnost dokoupení mnoha dalšího příslušenství. Cenově dostupný, na domácí použití zcela vyhovující.
  • Slabší osvětlení.
  • Slabší výkon na prošití více vrstev.
  • Nelze dokoupit přídavný stolek, tedy alespoň jsem na něj v obchodě nenarazila.

Mám po mamince starou šlapací Minervu, která prošije i koberec, ale chybí ji mnoho dalších funkcí, kterými jsou vybaveny nové stroje, z tohoto důvodu jsem zakoupila Lucznik Laura 555. Stroj mám krátkou dobu, prozatím se sním seznamuji, nemám vyzkoušeny všechny funkce, které stroj nabízí.

Přidáno: 20. června 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• pro mě jako začátečníka ideální, okamžitě jsem věděla co s ním :-) - jednoduché ovládání
  • tichý
  • hezký vzhled

Jako naprostý začátečník jsem si vybírala šicí stroj, který by zvládl šití polštářů, ale zároveň i nějaké oblečení a prozatím jsem naprosto spokojená. Nenašla jsem žádné mouchy, naopak. Jsem mile překvapená, že je stroj jednoduchý i pro začátečníky, spíš si s ním připadám jak profík, protože se na něm šije opravdu samo...rozhodující pro mě byla značka a historie výrobce stroje a popis stroje, což je naprosto splňující.

Přidáno: 15. května 2016

Zakoupeno v Ráj šití

je lehký , ovládání srozumitelné , český návod velmi podrobný ,šije skvěle ,jsem velmi spokojená

Přidáno: 15. března 2016

• Nemoderní zastaralý

jsou lepší ale dražší stroje

Přidáno: 10. března 2016

(naposledy upraveno 10. března 2016)

• Srovnání cena a výkon bezvadné
  • Spolehlivý pracant. :-)

Tento coverlock vlastním již téměř dva roky a je to opravdu spolehlivý pracant. Funguje dobře, ve srovnání cena a výkon odpovídá. Tento stroj je opravdu kvalitní, za celou dobu neměl jediný problém a to šiji téměř každý den.

U Ráje šití ráda nakupuji. Vždy mi dobře poradí, jsou to velmi milé dámy, vždy se mohu spolehnout na profesionální přístup a velmi milé jednání.

Rozhodně mohu jen doporučit jak výrobek tak velmi mile jednání, spolehlivost a profesionální přístup

Ráda se do tohoto obchodu vracim...

Přidáno: 5. března 2016

• srozumitelný návod
  • dobrá ovladatelnost
  • návod na patky - jak je používat

pracuje se mi velmi dobře s tímto přístrojem. Zatím se na něm učím.

Přidáno: 22. února 2016

• jednoduchý
  • spolehlivý
  • kovové součástky
  • tichý
  • dobře ovladatelný

Velmi snadno ovladatný stroj i pro úplné začátečníky, zároveň ale plně funkční i pro náročnější šití.

Přidáno: 21. února 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• je to moc dobrý šicí stroj i pro náročnější šití

tento šicí stroj jsem kdysi měla a proto jsem se rozhodla opět pro tuto značku,je hodně vylepšený a jsem velice spokojená,že jsem našla tento obchod,kde se ze stránek dozvím co potřebuji i bez osobního kontaktu,můžu jen doporučit,obchod skvěle komunikuje a bylo to super rychlé doručení hned druhý den

Přidáno: 12. února 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• pro běžné šití naprosto dostačující šicí stroj
  • trochu hlučný

celkově jsem se strojem velmi spokojena

Přidáno: 26. ledna 2016

• Dobrý den, ještě jsem ho pořádně nepoužila a mám ho již skoro rok. Jsem velice zklamaná. Není možné ho rozjet, trhá nitě, neustále musím měnit stehy, jen samé problémy. Nejraději bych ho vrátila a zatím leží v klidu a čeká až budu mít náladu najít nějakou opravnu, která se zabývá servisem a zárukou. Neví někdo, kde bych jí ho našla? Není to můj první šicí stroj, tak že nejsem začátečnice. Dlouho jsem se rozhodovala, jaký si koupím, ale asi jsem přebrala.

Jediné co bych ocenila je, že má kovové součástky. To byl také hlavní důvod, proč jsem s tento šicíi stroj vybrala.

Reakce značky Lucznik

Dobrý den! Můžeme vědět, kde jste šicí stroj zakoupila? Píšete na stránky Heureka, třetí strany, ale spíše bych doporučil obracet se na stránky dovozce nebo toho, u nějž jste stroj zakoupila. Pokud nám napíšete na mail: [email protected] nebo zvoláte na 725 505 344, rádi Vám vše kolem reklamací, servisu atd. vysvětlíme a pomůžeme.

Přidáno: 26. ledna 2016

• Skvělý stroj, tichý, jednoduchý

Přidáno: 15. ledna 2016

• jednoduchost
  • spolehlivost
  • tichý chod
  • nemá vypínač
  • osvětlení slabší

tento produkt jsem vybral na základě doporučení asi tří švadlen
manželka je s produktem, jakož začátečním velice spokojena

Přidáno: 7. ledna 2016

Zakoupeno v Ráj šití

• vlastnila jsem jiz tuto znacku a byla spokojena ma pekny pravidelny steh a prosije vice vrstev materialu bez problemu

doporučila bych tuto znacku vsem kdo si radi usiji něco na sebe nebo si zutulnuji byt

Přidáno: 26. prosince 2015

• Byl to dárek. Šije!
  • Stručný a místy zmatečný návod.

Obdarovaná je nadmíru spokojená.

Lucznik 2015

Lucznik 2015

Ověřený zákazník Čendulka Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2015

(naposledy upraveno 16. prosince 2015)

Zakoupeno v Čendulka

• kvalita za rozumnou cenu

vše super :)

Přidáno: 1. prosince 2015

Zlatý stroj.

Přidáno: 25. listopadu 2015

Zakoupeno v Ráj šití

naprosto dostačující pro domácí využití za přijatelnou cenu

Přidáno: 18. října 2015

Zakoupeno v Ráj šití

• Jednoduché a přehledné navlékání i pro začátečníka
  • stehy vypadají profesionálně
  • není hlučný
  • šije rychle

Tento stroj jsem si vybrala na základě převážně kladných referencí, chtěla jsem stroj na občasné šití. Naučila jsem se s ním poměrně rychle. Stroj bych doporučila.

Přidáno: 29. září 2015

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Šije výborě, rychle jsem pochopila, nic složitého.
  • Špatný kontakt žárovky. Hned po zapnutí žárovka praskla. Dala jsem druhou a zase :-(

Za šití jsem pro ano. Každý pochopí nastavení atd.Jinak jsem asi měla smůlu. Naštestí to jde opravit na záruční list, tak to vracet nebudu. Takže se dá řícz, že spokojená.

Zobrazuji 201 - 220 ze 299 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13...15