Recenze Lucznik

Přidáno: 26. října 2011

kupte, uvidíte

Přidáno: 21. října 2011

Přidáno: 13. ledna 2011

• Stroj je běžné velikosti, není ani malý, jak tady někteří píší. Je to standard, měla jsem možnsot jej porovnat. Pokud někdo tvrdí opak, pak se může klidně přihlásit, protože znalec ví, z jaké koncepce a ze kterých značek tento overlock vychází.
  • Overlock kvalitou odpovídá ceně.

Pokud někdo neumí šít na overlocku, je to složité. Pokud je někdo nešetrný a neumí s ním zacházet, pak jej musí dát do opravy, třeba i 2x, protože nesprávným používáním třeba ulomí chapače apod. Většinou je to u těch, kteří látku tahají silou apod. To si ale těžko přiznat.

Přidáno: 8. ledna 2011

• Skvělé těžítko!
  • Velmi nekvalitní stroj!
  • Už byl 2x na opravě.

Jsem absolutně nespokojená! Je to parodie na overlock!

Přidáno: 22. listopadu 2010

• Vše hovoří pro, ale pokud nakoupím u autorizovaného prodejce nebo dovozce.
  • Vše hovoří proti, pokud koupím u nějakého překupníka.

Existuje na trhu řada prodejců, kteří tento typ oblíbeného šicího stroje nabízeli a to i velmi levně. Je to dáno neúspěšným prodejem v roce 2009 centrálním nákupem Kauflandu, který se pak chtěl strojů, které byly z obchodů již poničeny, zbavit, prodal je pak komukoli, nabídka byla i na Aukru atd. Vše to podpořilo jen špatný obchod, poškodilo značku (dneska je výrobce, který to dělá pro všechny značky, takže bych se vůbec neodvažoval psát to co autorka předcházející recenze, která neví o aktuální situaci na trhu s šs nic, ale ani nemusí) a zákazníky atd. U těchto strojů nabízených mimo oficiální síť prodejců, nebyly návody, chybělo standardní vybavení, ale co by našinec nekoupil, když je to levné. Pak si ale nestěžujme a hlavně buďme i k sobě objektivní, kritizujme sebe, pokud máme odvahu se kritizovat! Nenechme se kupovat, pořiďme si třeba i to samé, ale s přidanou hodnotou. Je to však každého věc, ale raději pak nic veřejně neprohlašujme, když máme tak málo informací a necháváme se klamat.

Přidáno: 21. listopadu 2010

• Jednoduché ovládání
  • Na domácí zašívání snad bude stačit
  • Při větší rychlosti se třese
  • Nedostačující návod na použití.Není možné z něj vyčíst,jak odšroubovat kryt,aby bylo možné stroj promazat.Opravdu,jak píší i jiní majitelé Luczniků,návod odbytý,zkopírovaný.Dost dobrý důvod,proč nekupovat.

Upozorňuji Heuréku,že pod názvem Kornelia je zobrazen Lucznik Amelia!
Stroj mám krátce.že by fungoval 50 let,jak maminčina Lada,pochybuji.

Přidáno: 21. dubna 2010

(naposledy upraveno 21. dubna 2010)

Zakoupeno v Ráj šití

složité a nepřehledné navlékání nití, manuál s nepřesnostmi

Přidáno: 22. února 2010

Zakoupeno v Šicí-stroje-singer-brother

• Šikovný malý šicí stroj,pro domácí potřebu.Zatím se seznamujem.Byla jsem zvyklá na prumyslovy.

Použivám ho pro šití ve školce,zatím spokojenost.Jen mně mrzí že v polském návodu je toho mnohem více,ohledně použivani stroje a návodu než v českém.

Přidáno: 18. února 2010

(naposledy upraveno 18. února 2010)

• Skvělý poměr cena výkon
  • 24 programů
  • šití dvojjehlou
  • regulace přítlaku patky
  • návod v češtině v případě zakoupení u oficiálního zástupce značky Lucznik
  • 20 stehů

Tento šicí stroj plně odpovídá svým vybavením ceně, za kterou je nabízen. Mohu jej jen doporučit. Návod k němu je dodáván v češtině, je jej však nutno nakoupit u obchodních partnerů oficiálního zastoupení značky Lucznik, které takový návod mají k dispozici. Stroj odpovídá a splňuje požadavky na domácí šicí stroj. Je v tradiční bílé barvě, je k němu dodáváno příslušenství a lze dokoupit řadu šicích patek nebo celou sadu patek. Je možno regulovat délku stehu a rychlost šití. Šicí stroj umožňuje šití i dvojjehlou a to řady materiálů od lehkých až po středně těžké, musíte ale zvolit správné a odpovídající jehly a nitě. Jednoduchý na obsluhu včetně navíjení niti, jednoduché mazání a údržba. Dám si pozor na to, u koho nakupuji.

Přidáno: 16. února 2010

(naposledy upraveno 26. května 2011)

• Kupovat u autroizovaného dovozce nebo přímo u zastoupení!
  • Pokdu to nakoupíte u neautorizvoaného dovoze, který dává ke stroji jen odfláknutý návod, pak hodnotíte i stroj podle toho.

Stroj má vynikající vlastnosti vzhledem k ceně a k funkcím, které poskytuje. Šicí stroj byl odzkoušen a otestován v továrně, kde vyrábí stroje desetiletí a mají velký přehled o strojích, dokáží je opravdu odzkoušet, porovnat parametry a dát zpětnou vazbu. Bylo by to na delší dobu. Proto vzkaz pro Lilku! Kupujte u autorizovaných obchodníků! Nehleďte vždy jen na cenu! Někdy koupíte levněji a doplatíte např. na servis atd. Dnes se nic nedělá na 50 let, to už také víme! Přesto si myslím, že Vám stroj, při používání za správným účelem, při jeho ošetřování (kryt jde sundat snadno, stejně jako u jiných strojů), mazání není třeba, bude sloužit velmi dlouho :-). Držím palce.

Přidáno: 12. února 2010

Zakoupeno v Šicí-stroje-singer-brother

• Dostatečné množství funkcí pro domácí šití, odpovídající cena.
  • Poměrně složité uložení spodní nitě - je nutno odejmout plastový díl, který je důležitý pro šití. Při častějším vyměňování spodní nitě může dojít k poškození tohoto plastového dílu.

Vzhledem k ceně však tento nedostatek lze přehlédnout.

Přidáno: 31. ledna 2010

Zakoupeno v Ráj šití

• výborný stroj za super cenu, skvěle šije
  • špatně se může při navlíkání spodních nití ke smyčkovačům

Přidáno: 24. ledna 2010

Zakoupeno v Šicí-stroje-singer-brother

Zatial som spokojná s výrobkom,jednoduché ovládanie a český návod taky ušiel-len pre laika ako som ja mi to chvilku trvalo.Určite by som ho doporučila dalej pre tých ktorý v blízkej buducnosti plánuju nákup šicího stroje,velmi hezky a jednoduche ovladanie čo je výhodou.
Možno by som len podotka,že by ste mohli doplnit výbavu,kde by ste hned po obj.stroje dostali aj nejake nite....

Přidáno: 22. ledna 2010

Zakoupeno v Ráj šití

• Rychlá reakce prodejny na objednávku.Rychlé a bezproblémové dodání.
  • Špatně použitý návod na obsluhu.Je téměř nečitelný,špatně ofocený,obrázky jsou tím pádem těžko pochopitelné a nic nevypovídající.Větší a lepší obr. by byly přínosem.

Až se vše naučím a plně ho pochopím bude pro mé šití přínosem

Přidáno: 17. listopadu 2009

Zakoupeno v Ráj šití

• za rozumnou cenu celkem slušné parametry. Steh se mi povedlo vyladit, takže jsem spokojená. Ale zatím příliš krátká doba. Příjemně překvapila maximálně funkční a důležitá nádobka na odřezávaný materiál.
  • Doposud se nic neobjevilo, ale zatím krátká doba.

Byla jsem příjemně překvapená, že značka Lucznik přežila do dnešních dnů. Proto jsem zvolila jejich výrobek, i když rozhodla hlavně cena. Ještě jsem toho s overlockem příliš neušila, tak zatím nemůžu psát nic proti. Ale pokud se bude chovat jako dosud, tak třeba se ani nic neobjeví. Snad jenom manuál by mohl být pro každý typ samostatně. V přiloženém převládají informace pro jiný typ overlocku a některé pasáže nejsou označené na který typ se informace vztahuje. A výtěžnost některých obrázků je téměř nulová až nulová.
Ale musím ocenit snahu obchodu mi poradit. A dodání zdarma a rychle je potřeba také pochválit. Někde to trvá déle. Shrnuto a podtrženo: Jsem spokojená.
A příští nákup? No to budou spíš doplňky. Přemýšlím o patce na skrytý steh nebo našívání korálků a krajky, ale to až jindy. Obchodu přeji i nadále kvalitní zboží a mnoho spokojených zákazníků.

Přidáno: 3. listopadu 2009

Zakoupeno v Ráj šití

• skvělý stroj, krásná a rychlá práce
  • šetří čas a je cenově dostupný

chtěla jsem mít i pro domácí šití pěkně začištěné švy a samozřejmě urychlit práci, po prvním použití se mne zmocnila euforie a nadšení, do té doby jsem šila pouze na šicím stroji
doporučuji těm, kteří šijí hodně a nejen pro rodinu

Přidáno: 23. října 2009

• poměr kvalita vs. cena
  • počet programů
  • design

OK stroj vhodný do domácnosti, který plně odpovída cenou k hladině splnění nároků a potřeb.

Přidáno: 5. června 2009

(naposledy upraveno 16. února 2010)

• 7 overlockových a obšívacích stehů
  • Regulace délky stehu v rozmezí 1 - 4 mm
  • Regulace šířky stehu nebo šířky ořezu v rozmezí 3 - 7 mm
  • Možnost 2- nitného šití (za použití konvertoru)
  • Umožňuje profesionální ukončování lemů
  • Univerzální pro šití všech typů tkanin
  • Diferenciální transport zabraňuje načechrání a zvlnění materiálu
  • Volné rameno pro obšívání rukávů, nohavic atd.
  • Funkce lemování rolujícím lemem
  • Snadné navlékání nití
  • Automatický přítlak patky
  • Regulace napětí niti
  • Odpojení horního nože
  • Technické parametry pro overlocky Lucznik 720 D-4:
  • Tělo z hliníku, kovové části
  • Plastový kryt
  • Rychlost šití: 1300 stehů za min.
  • Délka stehu: 1-4 mm
  • Štěteček
  • Náhradní dolní nůž
  • Olejnička
  • 4 násadky nad špulky
  • Konvertor (pro 2-nitné šití)
  • Nádobka na odřezky
  • není určen pro průmyslové šití

Šicí stroj overlock Lucznik 720 D-4 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock, který na rozdíl od levnějších overlocků disponuje diferenciálním transportem. Navíc má volné rameno pro šití rukávů, nohavic či hůře přístupných částí oděvu. Dalšími důležitými funkcemi je např. regulace délky a šířky stehu. Overlock je vhodný pro každou domácnost. Overlocky 720 D-4 jsou univerzální overlocky pro šití většiny typů tkanin. Do domácího šití vnášejí tyto overlocky profesionální kvalitu i díky dalším funkcím, které nabízejí. Prodává se včetně praktické odpadní nádobky na odřezky, je k němu možno dokoupit řadu patek a dalšího příslušenství. Poměr cena výkon je ojedinělý a nelze jej než jen doporučit k zakoupení, pokud máte zájem si ovelrock pořídit.

Přidáno: 30. ledna 2009

• Cena, výkon, příslušenství

Jeden z nejvýhodnějších overlocků na trhu co do výkonu a ceny.

Přidáno: 9. prosince 2008

• Jednoduchost, kvalita
  • Zatím nic. Stroj mám asi půl roku a šiju nepravidelně xkrát do měsíce.

Šicí stroj jsem si na www.raj-siti.cz koupila na doporučení prodejce, když jsem jako úplný analfabet nevěděla, který si pro naše domácí použití pořídit. Spokojenost je maximální. Zatím používám jen základní šicí stehy, ale snad najdu čas se pustit i do těch zajímavějších. Díky za příjemný a ochotný přístup shopu a taky za kvalitu stroje.

Zobrazuji 281 - 300 ze 300 recenzí 1...11 12 13 14 [ 15 ]