Recenze Lucznik

LUCZNIK Laura 555

Ověřený zákazník Šicí stroje shop Ověřený zákazník

Přidáno: 21. června 2021

Zakoupeno v Šicí stroje shop

Produkt je kvalitní,jsem spokojen .

Přidáno: 6. června 2021

Zakoupeno v Ráj šití

• kompaktní, dostatečné množství funkcí, dobrý uživatelský manuál

Ověřený zákazník Ráj šití Sadlicko

Přidáno: 11. května 2021

Plně funkční, splňuje vše

Přidáno: 5. května 2021

jednoduché nastavování

Přidáno: 1. května 2021

Zakoupeno v Ráj šití

• Dětský šicí stroj lucznik opravdu šije
Lucznik AM-6214 A

Lucznik AM-6214 A

Ověřený zákazník Gigapark Kylie

Přidáno: 19. dubna 2021

Zakoupeno v Gigapark

• Vata byla výborná
  • Rozbil se hned po třetím používáním.
  • Špatně se umývá

Přidáno: 14. dubna 2021

• Šití je přesné

Výhoda - nemusí se používat dolní končetiny.

Přidáno: 11. dubna 2021

zatím začínám

Ověřený zákazník Ráj šití Ivana

Přidáno: 29. března 2021

Zakoupeno v Ráj šití

Kupovala jsem pro malou vnučku, která neměla žádné zkušenosti s šitím. Jen mi vždy seděla na klíně, když jsem šila já a přála si šicí stroj k narozeninám, aby mohla šít sama roušky. Ideální šicí stroj pro malé švadlenky, nesrovnatelný s plastovou hračkou, za kterou bych peníze nevyhodila. Kryt prstíků zaručuje bezpečnost.

Přidáno: 26. března 2021

• dárek

Ověřený zákazník ELEKTROCB.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2021

Zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• velmi slušný poměr kvalita vs. cena
  • umí základní funkce, což je dostatečné pro běžný provoz
  • lze brát jako dětský šicí stroj
  • kryt na prsty
  • špatně se navléhá nit a sundavá kryt na prsty
  • nelze použít na šítí silnějších materiálů

Dětský šicí stroj, který doopravdy šije.

Lucznik 2060 Helena

Lucznik 2060 Helena

Ověřený zákazník NEJ Šicí stroje Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. března 2021

Zakoupeno v NEJ Šicí stroje

• Úžasný šicí stroj, má všechny možné funkce, které jsem chtěla mít
  • Asi největší počet stehů ve své cenové relaci na trhu, 2 druhy abecedy
  • Odstřih nitě, navlékač jehel, tlačítko pro šití a volba rychlosti, takže se může učit na stroji i dcera, která na pedál nedosáhne
  • Má horizontální chapač
  • Bohatě příslušenství v ceně, spousta patek, včetně kráčející
  • Má dostatečně dlouhou šňůru a zvlášť pedál (můj původní stroj měl oba kabely v jednom)
  • Na stehové desce je destička pro výměnu cívek průhledná, takže je vidět, kolik spodní nitě zbývá.
  • Chapač je z velké části plastový, tak mám trochu strach, abych ho nerozbila
  • Malý řezáček na nitě umístěný z boku je buď tupý nebo špatně konstruovaný, protože řeže hůř než ten na mém 20 let starém stroji.
  • Abeceda se mi moc líbí, ale čekala jsem větší možnosti jejího nastavení. Obyčejná tiskaci abeceda je poměrně dobře čitelná, psací hůře
  • Destička na výměnu cívek se celkem nešikovně otevírá. Nicméně už jsem si na to vypěstovala grif :-)

Stroj jako takový je úžasný, opravdu velká změna oproti mému původnímu. Tichý, krásně přede, má dostatečně široké stehy, to je dáno horizontálním chapačem. Je to asi nejvíc nadupaný stroj ve své cenové relaci.
Největší změna je v tom, že se jedná již o elektronický stroj a jako takový má svoje specifika. Jako majitelka mechanického šicího stroje jsem se musela s tímto strojem naučit šít.
Moc se mi líbí tlačítko na odstřih nitě, navíc obě nitě nechává v rubu. Ale je trošku víc zašmodrchaná než když se vyndá. Líbí se mi, že je vidět, kolik spodní nitě mi zbývá, ale špatně se otevírá průhledná krycí destička.
Stroj je vybaven velkou spoustou stehů, které miluje hlavně dcerka, může si totiž vybrat jakýkoliv ozdobný steh a navíc stroj disponuje možností steh zrcadlově převrátit. Nejlépe se tyto ozdobně stehy a abeceda šijí na plátno nebo jiné pevné materiály, na úplet mi to nešlo. Ale možná když se podžehlí nebo něčím podloží, tak to půjde, já to nezkoušela.
Do stroje lze používat pouze plastové cívky a navíc v určitém rozměru, takže jsem musela nakoupit úplně nové oproti těm, co jsem měla doma.
Na závěr, zatím se stroj jeví jako velmi kvalitní, působí robustně, takže by měl něco vydržet, šije krásně, takže já jsem s ním velmi spokojená. Má nějaké mouchy, ale nic zásadního. Navíc je srovnatelný se strojem Lada H73A, vypadá téměř totožně, ale má více příslušenství a větší množství stehů.
Já jsem se strojem velmi spokojena, rozhodně bych neměnila.

Ověřený zákazník Ráj šití babina

Přidáno: 2. března 2021

Zakoupeno v Ráj šití

překvapil mě vykonem velká spokojenos troch hlučny

Přidáno: 15. února 2021

Zatím funguje jak má

Ověřený zákazník Ráj šití Sona

Přidáno: 22. ledna 2021

Předmluva:
Kdybyste chtěli koupit malé slečnĕ, nebo chlapci šicí stroj - hračku, tak to nedělejte, pokud nechcete vy i dítě ztratit nervy a vyplakat litr slz, případně obohatit slovník o výrazy, o kterých jste ani nevĕdĕli, že je znáte.

Ale teď už to doporučení
Nejlevnější a zároveň nejlehčí (necelá dvě kila) a nejmenší šicí stroj pro děti, který jsem na trhu objevila, je LUCZNIK MINI.
Otestovala jsem ho a s klidným svědomím mohu doporučit pro úplné začátečníky na šití lehkých látek.
Samozřejmě, není to náhrada stroje pro domácnost. Ale určitě si na něm vcelku pohodlně dítko ušije třeba polštářek, plátĕnou tašku, nebo i něco složitějšího z lehčí látky.
Vyobrazené programy stehů skutečně fungují, stroj má světýlko, šije vpřed i vzad, má odnímatelný chránič z plexiskla, takže v začátcích naučí dítě nedávat ruce pod jehlu. Je možno nastavit tah nitĕ. Přepínač programů jde trochu ztuha, ale patrně ho zvládne otočit i dítě.
Takže - SPOKOJENOST
Stroj má jen dvě rychlosti, nemá plynulou regulaci. Ale obě rychlosti jsou zvoleny příjemně a na naučení to asi stačí.
Napájení je ze síťového adapteru, nebo čtyř AA baterií.

Lucznik Tereza

Lucznik Tereza

Ověřený zákazník Ráj šití M.E.

Přidáno: 14. ledna 2021

Zakoupeno v Ráj šití

Stroj šije dobře, je v souladu s cenou, jen by si zasloužil lepší minimální vybavení. Není to můj první stroj, proto mohu srovnávat ve stejné cenové relaci např. s Veronikou.
Překvapilo mě ,že není ke stroji dodávaná dvojjehla, přesto že je v návodu o ní zmínka, nikoliv jak jí použít .Začátečník by si s tím asi neporadil.
Co mi na stroji nejvíc vadí, je naprosto špatně vyřešené odstranění části ramene, pokud je třeba dostat se k člunku na spodní nit.Bez použití šroubováku to ručně rozhodně nejde.Také obrázky šicích patek jsou naprosto nekvalitní, nedá se rozeznat která je která -což je u všech strojů všeobecně bez ohledu na firmu.

Lucznik Marilyn HD

Lucznik Marilyn HD

Ověřený zákazník Lucznik ivana

Přidáno: 3. ledna 2021

Zakoupeno v Lucznik

• první Lucznik jsem měla 35 let, doufám, že na kvalitě nebylo ubráno. Byl mechanický. Trochu se s novým typem musím ještě seznámit, ale myslím, že se s tím se ctí poperu. SUPER navlékač nitě i ořez nitě

Přidáno: 12. prosince 2020

Zakoupeno v Ráj šití

Nemohu zatim hodnotit ,jedna se o vanocni darek,zatim nebyl v provozu.
Hodnotim podle popisu funkci a navodu k obsluze...

Přidáno: 24. listopadu 2020

Zakoupeno v Ráj šití

• Super stroj i pro tatínky, neučil jsem se ihned abych mohl učit dceru které je 6 let. Po pár minutách šila sama. Stroj je bezpečný a dobře zpracovaný.
  • Jsme spokojeni.

Zobrazuji 41 - 60 ze 300 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...15